Logo

- Modely Nxx a další


Asus N10J + N10JC


Mininotebook je postavený na procesoru Intel Atom (1.6Ghz), který má kdyspozici 2 GB operační paměti DDR2. K ukládání dat postačí 250 GB SATA harddisk. K dispozici je externí USB mechanika USB Slim SuperMulti DVDRW DL, která podporuje všechny dnešní standarty (ne Blu-Ray). K zobrazení slouží  10.2" LCD WSVGA displej s rozlišením 1024 x 600 obrazových bodů. Jako grafický adaptér lze využít technologie asus Super Hybrid Engine a to buď Intel GMA 950, nebo výkonnější, ale méně úsporná NVIDIA GeForce 9300M GS s 256 MB VRAM paměti. Notebooku však nechybí ani poměrně bohatá výbava v podobě Express Card slotu, vysoce kvalitního HDMI výstupu pro obraz, bezdrátové karty WiFi i Bluetooth 2.1+EDR a dokonce i malé webkamery. Zajímavé jsou technologie : Systém rozpoznání tváře Smart Logon - odbourá nutnost zadávat heslo pro přístup nebo technologie Express Gate - zajistí bleskový přístup k internetu, skype, hudbě či dalším aplikacím, které notebook podporuje. Výdrž baterie dosahuje až 10 hodin. Je dodáván s před nainstalovaným Windows Vista Home Premium.

Liší se dle kodového značení!


Asus N20A


Tento vybavený mobilní notebook má dvoujádrový procesor Intel Pentium Dual-Core o taktu 2GHz. Používá čipové sady Intel GM45 Express a mobilní technologie Intel Core Duo, která znovu přináší PCI-Express sběrnici a DDR2 paměťové rozhraní. Pouhých 12 palců velký širokoúhlý WXGA displej s lesklým povrchem má rozlišení 1280 x 800 bodů. O grafiku se stará diskrétní grafická karta Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD se sdílenou pamětí. Pro připojení k externímu displeji nebo televizi je k dispozici konektor HDMI. Notebook se dodává s 3 GB (2+1) GB DDR2 pamětí. Pro Vaše data a aplikace je určen 320 GB disk s 5400 otáčkami; jako optická mechanika byla použita DVD vypalovací mechanika. Ta umožňuje zápis, přepis i čtení všech hlavních formátů DVD disků - DVD+R/RW i DVD-R/RW s podporou dvouvrstvých médií a DVD-RAM. Notebook je vybaven gigabitovou síťovou kartou (konektor RJ-45) a bezdrátovou kartou standardu Wireless LAN 802.11 a/g/n. Dále nechybí moderní rozhraní Bluetooth 2.0 s EDR (zvýšený datový tok). Pro připojení externích zařízení jsou k dispozici tři porty USB 2.0 a nově též port eSATA - nebudete tedy mít problém připojit k notebooku Váš MP3 přehrávač, externí disk, digitální kameru, digitální fotoaparát a ostatní moderní zařízení. Pro další rozšíření je k dispozici ExpressCard slot. Pro usnadnění videohovorů je ve víku displeje integrována jednoduchá CMOS kamera s rozlišením 1.3 megapixelu.

Liší se dle kodového značení!

Asus N50VC


ASUS N50VC-FP041C představuje výkonný model postavený na čipsetu Intel s označením PM45 Express v kombinaci s ICH9M, který podporuje rychlejší sběrnici. Základem tohoto notebooku je procesor Intel Core 2 Duo P5800 na frekvenci 2 GHz. O zobrazování na kvalitním 15.4 palců velkém TFT ColorShine displeji (1280 x 800) se stará diskrétní grafická karta NVIDIA GeForce 9300M GS s 512MB vlastní grafické paměti a podporou nejnovější specifikace DirectX 10. Dodává se se 4 GB paměti typu DDR2. Pro Vaše data a aplikace je určeno 320 GB diskové kapacity; jako optická mechanika byla použita kombinovaná DVD vypalovací mechanika. Ta umožňuje zápis, přepis i čtení tří formátů DVD disků - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM, včetně dvouvrstvých, poradí si samozřejmě i s klasickými CD disky.Notebook je vybaven gigabitovou síťovou kartou (konektor RJ-45) a bezdrátovou kartou standardu WireLess LAN 802.11abgn. Dále nechybí ani data/fax modem standardu V.92 (konektor RJ-11) a bezdrátové rozhraní BlueTooth 2.0. Pro připojení externích zařízení jsou k dispozici tři porty USB 2.0, jeden port FireWire a rozhraní e-SATA. Na notebooku dále najdeme ExpressCard slot a jednoduchou kameru s rozlišením 2.0 megapixelu. O stereo zvukový výstup se stará dvojice reproduktorů. Napájen je z šestičlánkové Li-Ion baterie s kapacitou 4800 mAh. Notebook má hmotnost 2.95 kg.Asus N80VC + N80VN


ASUS N80VN-GP023C představuje výkonný model kompaktního provedení postavený na čipsetu Intel s označením PM45 Express v kombinaci s ICH9M. Základem tohoto notebooku je procesor Intel Core 2 Duo P8600 na frekvenci 2.4 GHz. O zobrazování na kvalitním 14.1 palců velkém TFT ColorShine WXGA+ displeji se stará diskrétní grafická karta NVIDIA GeForce 9650M GT s 1024 MB vlastní grafické paměti. Externí monitor je navíc možné připojit prostřednictvím rozhraní HDMI a nechybí ani klasický analogový konektor D-Sub. Dodává se se 4 GB paměti typu DDR2 bez možnosti dalšího rozšíření. Pro Vaše data a aplikace je určen 320 GB disk s 5400 otáčkami za minutu připojení prostřednictvím rozhraní Serial ATA. Jako optická mechanika byla použita kombinovaná BluRay čtecí a DVD vypalovací mechanika. Ta umožňuje zápis, přepis i čtení tří formátů DVD disků - DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD-RAM, včetně dvouvrstvých, poradí si samozřejmě i s klasickými CD a novými BluRay disky. Notebook je vybaven gigabitovou síťovou kartou (konektor RJ-45) a bezdrátovou kartou standardu WireLess LAN 802.11a/g/n. Dále nechybí ani data/fax modem standardu V.92 (konektor RJ-11) a bezdrátové rozhraní BlueTooth 2.0. Pro připojení externích zařízení je k dispozici pět portů USB 2.0, jeden port FireWire a rozhraní e-SATA. Pro zabezpečení citlivých dat je notebook vybaven čtečkou otisků prstů. Na notebooku dále najdeme ExpressCard slot a jednoduchou kameru s rozlišením 1.3 megapixelu. O stereo zvukový výstup se stará dvojice reproduktorů. Napájen je z šestičlánkové Li-Ion baterie, která svou kapacitou 4800 mAh stačí až na dvě hodiny provozu. Notebook má hmotnost 2.59 kg.

Liší se dle kodového značení!
Asus S121


Srdcem přístroje je nízkonapěťový procesor Intel Atom Z520 1.33 GHz.který je podpořen 1 GB operační paměti typu DDR2 800 MHz. Notebok je vybaven 160 GB SATA diskem s 5400 rpm; optická mechanika se sice dovnitř notebooku samotného nevešla, ale k dispozici je alespoň v externí podobě přes rozhraní USB, jedná se o USB Slim SuperMulti DVDRW DL. Zobrazovací jednotkou je dvanáctipalcový WXGA displej s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, kterému poskytuje potřebná data integrovaná grafická karta Intel Graphics Media Accelerator. Notebook je vybaven gigabitovou síťovou kartou (konektor RJ-45) a bezdrátovou kartou WiFi-a/b/g. Dále nechybí čtečka paměťových karet typu 8-v-1, moderní bezdrátové rozhraní BlueTooth ve verzi 2.0 a jednoduchá webkamera.

Zdroj: czc.cz

- Partneři